VÝHODNÁ PÔŽIČKA

Požičajte si výhodne od 50 € do 300 €

Chcem si požičať

Naposledy požiadal o pôžičku: DanaMartin
Pani Dana dnes o 23:43 požiadal250 €.

Ako prebieha žiadosť o pôžičku?

step1

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Pokiaľ máte záujem o pôžičku, alebo sa chcete opýtať vyplňte nezáväznú žiadosť.

step2

Budete kontaktovaní poskytovateľom

Kontaktuje Vás obchodný zástupca spoločnosti a preberie s Vami detaily pôžičky.

step3

Dozviete sa výsledok

Po podpise zmluvy s poskytovateľom vám budú peniaze zaslané na účet.

Aké sú výhody relax pôžičky?

step1

Jasné a výhodné podmienky

Pôžičku poskytuje renomovaná spoločnosť, je férové a obľúbená. Peniaze môžete navyše získať bez zbytočného papierovania.

step1

Bezpečnosť a jednoduchosť

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova. Po odoslaní žiadosti budete kontaktovaní.

step1

Pôžička na mieru

Výška pôžičky od 50 € do 300 €.

Chcem si požičať

Dnes požiadalo o pôžičku už 0 klientov.
Neváhajte, skúste to aj Vy a splňte si svoje sny!

Posledné žiadosti

MonikaNová Baňa

Dnes o 23:43 požiadal 200 €

PatrikDudince

Dnes o 23:43 požiadal 75 €

JířiPrešov

Dnes o 23:20 požiadal 150 €

DavidKošice

Dnes o 22:00 požiadal 50 €

S online pôžičkou som veľmi spokojný. Využil som ju už dvakrát a odporúčam ju aj ďalším ľuďom. Presvedčilo ma najmä jednoduché a rýchle vybavenie.

SamuelTrnava

"

Pôžičku cez internet odporúčam naozaj každému, kto nemá čas navštevovať pobočky. Je to moderný a pohodlný spôsob, ako získať peniaze.

DanielaPoprad

"

Rýchlosť a žiadne zbytočné papierovanie – to sú veci, ktoré ľudia v nečakaných situáciách najviac ocenia. Online pôžička mi pomohla, keď som to najviac potreboval.

MilanBartislava

"

Som veľmi spokojný s online pôžičkou. Už som ju využil dvakrát a odporúčam to aj ostatným. Presvedčila ma rýchlosť vybavenia. Ide to ľahko a rýchlo.

DominikKošice

"

Pokiaľ máte záujem o pôžičku alebo sa chcete opýtať, vyplňte nezáväznú žiadosť.
Obchodný zástupca vas bude kontaktovať.

Chcem si požičať

Výhodná pôžička na auto alebo bývanie

Je samozrejmé, že ten kto chce získať finančné prostriedky formou pôžičky má záujem o to, aby to bola výhodná pôžička. Objektívne určovať, ktorá pôžička je výhodná však spadá do kompetencie každého žiadateľa, pretože každý má svoje individuálne kritériá pri jej posudzovaní, vlastné potreby, predstavy a tiež možnosti súvisiace s pôžičkou.

Na slovenskom finančnom trhu však pôsobí dostatok nebankových spoločností, ktoré majú v ponuke široké spektrum pôžičkových produktov, z ktorých je možné vybrať práve tú výhodnú pôžičku. Ak niekto potrebuje riešiť svoje bývanie, určite ho osloví výhodná pôžička na bývanie. Pre toho, kto má záujem o kúpu nového či jazdeného auta, motocykla alebo aj štvorkolky je k dispozícii výhodná pôžička na auto. Možno ju využiť aj pre nákup dopravných prostriedkov na zahraničných trhoch.

Ako však možno niektorú z výhodných pôžičiek získať? V dnešnej dobe plnej moderných technológií a rôznych komunikačných prostriedkov celkom jednoducho. V súčasnosti prevláda hlavne on-line spôsob, ale výhodnú pôžičku podľa vlastného výberu je možné získať aj osobnou návštevou priamo v pobočke vybraného nebankového subjektu. Žiadateľ, ktorý má k dispozícii internetové pripojenie, tablet, smartfón či mobilný telefón môže:

  • vyplniť svoje osobné identifikačné a kontaktné údaje na príslušnej webovej stránke, zadať výšku potrebnej sumy, dobu splatnosti, za ktorú bude záväzok uhradený a počkať na spätný kontakt zo spoločnosti
  • zaslať SMS správu so žiadosťou o pôžičku v príslušnom tvare, podľa pokynov nebankového subjektu
  • zavolať na niektoré z kontaktných čísiel poskytovateľa a zmluvné podmienky dohodnúť priamo s obchodným zástupcom poskytovateľa

Peniaze z pôžičky sú obvykle zasielané hneď po ukončení schvaľovacieho procesu a potvrdení súhlasu s obchodnými podmienkami formou bezhotovostného prevodu na zadaný vlastný bankový účet klienta, prípadne zaslané poštou ako poštová poukážka, na adresu uvedenú v kontaktných údajoch.

Často kladené otázky

Za aký dlhý čas môžem mať peniaze z výhodnej pôžičky k dispozícii na osobnom bankovom účte?

Ak je to účet zriadený v banke, ktorá je spolupracujúcim subjektom s poskytovateľom pôžičky tak rýchlo, pohotovo, ešte v priebehu toho istého dňa, keď bolo o výhodnú pôžičku požiadané. V prípade zasielania finančných prostriedkov poštou je to trochu dlhšie, proces ich doručenia trvá 1 – 2 pracovné dni.

Ako musím dokladovať použitie prostriedkov z výhodnej pôžičky na bývanie?

Tento typ pôžičky má zvyčajne formu bezúčelového úveru, takže nie je potrebné žiadne dokladovanie ako resp. na čo klient peniaze získané z pôžičky využil.

Aká je doba splatnosti pôžičky na bývanie?

To záleží od viacerých faktorov, napríklad od výšky pôžičky, bonity klienta... Doba splácania je však dôležitou súčasťou uzatvorenej zmluvy a v konečnom dôsledku je to výsledok vzájomnej dohody medzi veriteľom a dlžníkom.

Som poberateľom starobného dôchodku, môžem získať výhodnú pôžičku na auto?

Výhodné pôžičky na auto sú určené širokej verejnosti, fyzickým osobám s rôznym typom pravidelného príjmu, teda aj ľuďom so statusom dôchodca, podstatná je ich celková bonita.

Akú výšku finančným prostriedkov môžem získať formou výhodnej pôžičky?

V tomto segmente ide naozaj o rozsiahlu ponuku, nakoľko existuje veľa poskytovateľov takéhoto typu pôžičiek a interval sumy, ktorú si možno požičať začína od niekoľkých desiatok EUR a končí na hranici niekoľko desať tisíc EUR. Podrobnejšie informácie má zverejnené každá overená, seriózna spoločnosť na svojich webových stránkach, prípadne ich poskytne na svojej telefonickej info linke alebo v call centre.

Chcem si požičať