PÔŽIČKA NA ÚČET

Požičajte si výhodne od 50 € do 300 €

Chcem si požičať

Naposledy požiadal o pôžičku: DanaMartin
Pani Dana dnes o 23:43 požiadal250 €.

Ako prebieha žiadosť o pôžičku?

step1

Vyplňte nezáväznú žiadosť

Pokiaľ máte záujem o pôžičku, alebo sa chcete opýtať vyplňte nezáväznú žiadosť.

step2

Budete kontaktovaní poskytovateľom

Kontaktuje Vás obchodný zástupca spoločnosti a preberie s Vami detaily pôžičky.

step3

Dozviete sa výsledok

Po podpise zmluvy s poskytovateľom vám budú peniaze zaslané na účet.

Aké sú výhody relax pôžičky?

step1

Jasné a výhodné podmienky

Pôžičku poskytuje renomovaná spoločnosť, je férové a obľúbená. Peniaze môžete navyše získať bez zbytočného papierovania.

step1

Bezpečnosť a jednoduchosť

Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte z pohodlia domova. Po odoslaní žiadosti budete kontaktovaní.

step1

Pôžička na mieru

Výška pôžičky od 50 € do 300 €.

Chcem si požičať

Dnes požiadalo o pôžičku už 0 klientov.
Neváhajte, skúste to aj Vy a splňte si svoje sny!

Posledné žiadosti

MonikaNová Baňa

Dnes o 23:43 požiadal 200 €

PatrikDudince

Dnes o 23:43 požiadal 75 €

JířiPrešov

Dnes o 23:20 požiadal 150 €

DavidKošice

Dnes o 22:00 požiadal 50 €

S online pôžičkou som veľmi spokojný. Využil som ju už dvakrát a odporúčam ju aj ďalším ľuďom. Presvedčilo ma najmä jednoduché a rýchle vybavenie.

SamuelTrnava

"

Pôžičku cez internet odporúčam naozaj každému, kto nemá čas navštevovať pobočky. Je to moderný a pohodlný spôsob, ako získať peniaze.

DanielaPoprad

"

Rýchlosť a žiadne zbytočné papierovanie – to sú veci, ktoré ľudia v nečakaných situáciách najviac ocenia. Online pôžička mi pomohla, keď som to najviac potreboval.

MilanBartislava

"

Som veľmi spokojný s online pôžičkou. Už som ju využil dvakrát a odporúčam to aj ostatným. Presvedčila ma rýchlosť vybavenia. Ide to ľahko a rýchlo.

DominikKošice

"

Pokiaľ máte záujem o pôžičku alebo sa chcete opýtať, vyplňte nezáväznú žiadosť.
Obchodný zástupca vas bude kontaktovať.

Chcem si požičať

Pôžička na účet ihneď online

Naša rýchla doba často vyžaduje aj rýchle riešenie problému a v oblasti financií je to možno najviac oceňované. Veď vyriešiť nepríjemnú finančnú situáciu pohotovo, diskrétne, bez nutnosti osobných stretnutí či zdĺhavej administrácie, je naozaj „na nezaplatenie“. Aj keď sa často vyskytujú rôzne odozvy na nutnosť existencie bankového účtu, na výšku poplatkov za jeho vedenie, v prípade ak nám prídu na tento účet potrebné financie napríklad vo forme rýchlej pôžičky na účet, považujeme svoje rozhodnutie o zriadení vlastného bankového účtu za pozitívny krok.

Rýchla pôžička na účet

  • je určená všetkým, ktorí majú zriadený osobný účet v niektorej banke a preferujú získanie finančných prostriedkov on-line spôsobom, s využitím svojho notebooku, tabletu alebo smartfónu
  • umožňuje riešiť prechodný nedostatok vlastných financií nielen rýchlo, ale aj jednoducho a pohodlne (o požičanie prostriedkov je možné požiadať aj z domu, z nákupného centra, z kaviarne...)
  • získané peniaze je možné využiť podľa vlastného uváženia, bez nutnosti dokladovať na aký účel boli použité

Ak sa vyskytne nečakaná situácia, ktorá vyžaduje naozaj urgentné finančné riešenie, v ponuke nebankových spoločností je k dispozícii pôžička na účet ihneď. Hlavne v prípade opakovaných klientov, ktorí využívajú služby pôžičkových poskytovateľov častejšie, sú pri takomto type pôžičky peniaze na ich účte doslova bleskovo, ihneď, za pár minút. O tom, akou pomocou môže byť pôžička na účet, hovoria aj skúsenosti niektorých klientov.

Často kladené otázky

Môžem mať zriadený účet v ľubovolnej banke na Slovensku?

Samozrejme, každý si môže vybrať bankovú inštitúciu podľa svojich predstáv, dôležitá je samotná existencia vlastného, osobného účtu, na ktorý bude možné zaslať dohodnuté prostriedky z pôžičky.

Som dôchodca, môže byť aj mne poskytnutá takáto pôžička?

Podmienky pre získanie pôžičky na účet sú liberálne, dostupné širokej klientele. Ak má žiadateľ bydlisko v Slovenskej republike, vlastný zdroj príjmu a vlastný bankový účet, pravdepodobnosť získania pôžičky je aj pre dôchodcov celkom vysoká.

Akú sumu si môžem pôžičkou na účet požičať?

Ponuka tohto produktu je naozaj rozsiahla, výška požičanej sumy závisí len od vzájomnej dohody medzi poskytovateľským subjektom a klientom. Môže sa jednať o malé, fínske pôžičky, ale aj pôžičky na obstaranie dlhodobého majetku.

Akým spôsobom môžem požiadať o pôžičku?

Na výber je viacero možností, on-line spôsobom, zatelefonovať, zaslať SMS. Každú žiadosť o pôžičku je však potrebné dobre zvážiť, aby mohli byť požičané prostriedky aj korektne vrátené.

Som študentom strednej školy a mám aj bankový účet, dostanem pôžičku na účet?

Okrem existencie účtu je podmienkou pre získanie pôžičky aj dovŕšenie veku dospelosti, takže každý žiadateľ musí mať viac než 18 rokov.

Na aký účel môžem použiť finančné prostriedky zaslané na môj účet?

Prevažná väčšina takýchto pôžičiek poskytnutá nebankovými spoločnosťami je bez účelová, získané financie môžu byť využité podľa individuálnych potrieb každého klienta.

Chcem si požičať